Naše karta slev

Poskytujeme slevy 5 až 15 % - při hotovostní platbě nebo při platbě nákupní úvěrovou kartou. Každý zákazník má při nákupu možnost získat naši kartu slev a z ní plynoucí výhody.

Tuto kartu má možnost automaticky získat každý zákazník, který v některé z našich prodejen uskuteční nákup a jeho výše bude vyšší než 3.000,- Kč (platba hotově, úvěrovou platební kartou nebo fakturací).

Při tomto prvním nákupu dostává zákazník výchozí slevu a ta se může nadále navyšovat dle násl. tabulky. Slevy se nevztahují na akční zboží.

Kartu Vám zašleme do několika dnů po nákupu na Vámi udanou adresu


Další informace

V ELEKTROUNIVERSALU nabízíme:


Denní rozvoz zboží do 30ti km při nákupu na prodejně - výrobek dopravíme až do bytu zákazníka a postavíme na určené místo.

• U spotřební elektroniky zajistíme zapojení a předvedení výrobku přímo u zákazníka.Tuto dopravu a zapojení provádí náš odborně vyškolený pracovník.

Doprava standardně probíhá v intervalu 9:00 - 18:00 hod, ale pokud by Vám tento interval nevyhovoval, lze si sjednat individuální způsob dodání.

Výrobek Vám dovezeme, postavíme na určené místo, zapojíme (popř. propojíme s jinými komponenty - třeba domácí kino atd.), naladíme a předvedeme základní obsluhu a funkce výrobku.

Pokud se rozhodnete, že si výrobek odvezete sami a doma zjistíte, že jeho uvedení do provozu je příliš složité, i v tomto případě si můžete s prodejnou domluvit návštěvu našeho technika.

Samozřejmostí je i technická podpora po telefonu, popř. další návštěva našeho pracovníka.


• Připojíme a předvedeme automatické pračky a myčky.

Pro platnost záruky není podmínkou, aby zapojení prováděl autorizovaný servis. Zákazník si může pračku uvést do provozu sám pomoci přiloženého návodu k obsluze. Pokud se ale rozhodne, že tuto montáž raději svěří technikovi, rádi předáme kontakt přímo na prodejně.

Uvedením do provozu se rozumí odaretování bubnu pračky , připojení k připravenému přívodu a odpadu vody a základní seznámení s obsluhou pračky.odaretování bubnu - buben moderní pračky je v rámu pračky pružně zavěšen. Aby se předešlo poškození pračky, musí být pří transportu zajištěn (aretován). Před uvedením do provozu je nutno tuto aretaci odstranit - pokud by se pračka spustila s takto zajištěným bubnem, hrozí vážné poškození pračky.

• Svoz opotřebovaných výrobků a zajištění jejich ekologické likvidace
Jedná se především o výrobky bílé techniky (ledničky a mrazničky, sporáky, bojlery atd.) a z výrobků Audio-Video převážně o televizory. U všech svezených výrobků zajišťujeme jejich ekologickou likvidaci.
            

Přihlášení

Odběr novinek

Máte zájem o zasílání informací o slevách a akcích internetového obchodu ELEKTROUNIVERSAL? Napište zde svoji e-mailovou adresu. Zadáním již registrované adresy se odhlásíte.